پیکاپ پاسپورت
پیکاپ پاسپورت آمریکا در دبی
مطابق قانون سفارت آمریکا برای پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا هایی که ویزای مسافر از سفارت آمریکا مورد تایید جهت صدور واقع شده و در سال 2014 مصاحبه شده باشند ، EMPOST دبی برای تحویل پاسپورت به سفارت مشخص شده است.
معمولا مسافر نیازی به پیوست مدارک در این مرحله ندارد هرچند که توصیه می شود نسخه ی برگه زرد و فرم DS-160 مسافران تحویل داده شود.
در صورتی که تاریخ مصاحبه به پیش از سال 2014 برگردد، ارسال برگه زرد به همراه پاسپورت الزامی است. این پاسپورت ها باید به جای تحویل به EMPOST به منشی سفارت تحویل داده شوند. مدت زمان آماده شدن پرونده ها بین 1 تا 2 هفته کاری متغیر است
پیکاپ پاسپورت آمریکا در ارمنستان
مسافر باید در روزهای دوشنبه تا جمعه در ساعات اداری جهت پیکاپ پاسپورت هایی که جهت صدور ویزا مورد تایید قرار گرفته اند به سفارت مراجعه نماید. مدارک در پاکت قرار داده شده و به DROP BOX سفارت انداخته شود. بعد از تحویل پاکت، مامور سفارت اطلاعات تماس و محل اقامت مسافر را یادداشت نموده تا در هنگام آماده شدن مدارک اطلاع رسانی شود.
باید توجه داشت که پیش از پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا ، شماره پرونده ها باید با توجه به شماره ها در سایت چک شوند. مدت زمان تقریبی آماده شدن پرونده ها در ارمنستان حدود یک هفته است
پیکاپ پاسپورت کانادا در آنکارا
بعد از درخواست ویزای کانادا و انجام مصاحبه ، متقاضی به کشور بازگشته و سفارت کانادا جواب درخواست ویزا را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می کند که یا قبول می کنند و یا مورد موافق قرار نداده که در این صورت متاسفانه امکان تجدید نظر سفارت برای درخواست های بعدی مسافر نیز نزدیک به صفر می باشد. در صورت قبول شدن درخواست، متقاضی برای درخواست ویزا باید پرینت آن ایمیل را به سفارت کانادا در آنکارا ببرد. در صورت تمایل انجام این کار به صورت غیرحضوری نیز امکان پذیر است. برای این کار متقاضی باید فرم وکالت را به همراه مدارک مذکور به نماینده خود بدهد.
لازم به ذکر است که در صورت اقدام به پیکاپ پاسپورت به صورت غیرحضوری حتماً باید پاسپورت افراد بالای 18 سال امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت تطبیق داشته باشد.
پیکاپ پاسپورت انگلستان در استانبول
حضور متقاضیان در روز مصاحبه جهت انگشت نگاری و تحویل مدارک الزامیست و سفارت انگلستان اصل پاسپورت را از متقاضی دریافت میکند و روزی که مدارک آماده ی پیکاپ هستند اصل تمامی این مدارک را نماینده ی رسمی این مرکز دریافت میکند.
به علت اینکه سفارت انگلیس اصل پاسپورت مسافر را نگه میدارد مسافران بدون پاسپورت و با دریافت برگۀ عبور از سفارت خانه های ایران واقع در آنکارا و استانبول میتوانند به ایران بازگردنند.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ستاره الماس هالي محفوظ مي باشد.