قوانین و مقررات
قوانين رزرو اينترنتي هتل هاي داخلي :
قوانين رزرو:
1) صحت اطلاعات درج شده هتل ها و كليه اطلاعات و مشخصاتي كه از هتل و هتل آپارتمانها اعم از:
نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرويس، وجود صبحانه ، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه ، راه آهن و كليه امكانات و تجهيزاتي كه بر روي سايت halitravel.com و سايت هاي متصل به آژانس ستاره الماس هالي قرار دارد، عينا از هتل مربوطه استعلام شده است و شبكه عينا مطالب را در سايت نمايش داده است، كليه مسئوليت هاي مربوط به اطلاعات بر عهده هتل مورد نظر مي باشد.
شما كاربر گرامي در صورت ايجاد كوچكترين شك و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روي سايت مي توانيد، قبل از اقدام به رزرو هتل مربوطه، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد. و از آنجا كه بر اساس سياست كاري شبكه هيچ اطلاعات تماسي از هتل ها بر روي سايت ها قرار نمي گيرد، شما مي توانيد از درگاههاي ديگر اطلاعاتي، اقدام به پيدا نمودن شماره هاي تماس هتل مورد نظرتان نماييد.
2) كليه رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي انجام شده و يا آنهايي كه در مرحلة نهايي با مجوز و تاييد نهايي مركز، نهايي مي گردند با مسئوليت اين مركز تعيين جا و نهايي گرديده اند ، ليكن در مواردي نادر احتمال لغو رزرو تنها چند ساعت (اداري) پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل اشتباهات هتل، مشاهده خرابي و مشكلات در اتاق رزرو شده، دلايل امنيتي، همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز هتل وجود خواهد داشت ، كه در اين موارد سعي مي گردد هتل ديگري همان زمان براي مسافر تهيه شده و يا در صورت عدم امكان رزرو هتل جديد، وجه به مسافر بازگردد، و در اين موارد مسافر حق هيچگونه اعتراضي به اين مركز را نخواهد داشت.
3) بدليل نبود بستر آنلاين در بسياري از هتل ها و يا رزرو هتل توسط گارانتي كنندگان هتل و يا مراكز رزرو هتل در تهران حتي پس از انجام رزرو و پرداخت وجهه، بازه زماني جهت رسيدن اطلاعات رزرو شما به بخش پذيرش هتل نياز مي باشد بنابراين ممكن است از زمان قطعي شدن رزرو شما و ارسال اطلاعات به هتل و ثبت و تاييد مديريت آن هتل و بروكراسي اداري هتلها ( علي الخصوص هتلهاي دولتي و نيمه دولتي ) كارمندان بخش رزرو از آن آگاه باشند. در صورت نياز به استعلام مي توانيد به مسئول مرتبط كه در رسيد شما نام وي درج گرديده است تماس حاصل نماييد.
4) - در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.
5 ) همراه داشتن مدارك سجلي و اوراق شناسايي در زمان مراجعه به هتل الزامي است و آژانس ستاره الماس هالي هيچگونه مسئوليتي در اين مورد نخواهد داشت.
6) شرط استفاده از اتاق مشترك و يا سوئيت آپارتمان و يا اتاقهاي كانكت داشتن محرميت مطابق با شرع مقدس اسلام مي باشد و ارائه‌ي مدارك لازم جهت اثبات محرميت در زمان مراجعه به هتل الزامي است.
7) پذيرش خانمهاي مجرد بدون همراهي مرد محرم ( بجز جزيره كيش ) در هتل امكان پذير نمي باشد مگر اينكه سفر جهت شركت در امتحان , كنكور , مسابقه و.... ويا ماموريت اداري به استناد گواهي لازم امكان پذير است .
8) استفاده از اتاق مشترك در اكثر هتلها براي هر ايراني و فرد يا افرادي كه تبعه كشور ديگري است امكانپذير نمي باشد در صورت داشتن شرايط مشابه قبل از رزرو استعلام گردد در غير اينصورت مسئوليتي متوجه ستاره الماس هالي نخواهد بود.
9) زمان تحويل و يا تخليه اتاق مطابق با قانون آن هتل مي باشد در صورت نياز به تحويل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و يا تخليه ديرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگي قبلي انجام پذيرد.
10) تمامي هماهنگي هاي قبلي جهت شرايط خاص بايد در واچر مسافر ( تاييديه رزرو ) ثبت گرديده باشد در غير اينصورت قابل قبول نخواهد بود.
11) در صورت پرداخت به روش غير اينترنتي ( پرداخت غير اينترنتي و يا اينترنتي از طريق غير اين سايت ) بدليل نامشخص بودن واريز كننده فورا بايد پس از واريزي اعلام گردد و تاييديه رزرو دريافت گردد در غير اينصورت مسئوليتي متوجه ستاره الماس هالي وسرويس رزرواسيون نخواهد بود.
12) رزرو پس از پرداخت كامل قطعي خواهد بود، واريزي علي الحساب و يا عدم اعلام به سامانه پس از واريزي و يا مشكلات سيستم بانكي در پرداخت آنلاين بطوريكه وجه آن به حساب اين شركت واريز نگرديده باشد بعنوان رزرو قطعي منظور نخواهد شد.
13 ) ستاره الماس هالي بدليل نسبي بودن خدمات هيچگونه مسئوليتي در قبال مواردي مانند استقبال در فرودگاه و راه آهن، كيفيت اتاق، كيفيت غذا و خدمات هتل و غيره را ندارد .
14 ) قطعي بودن رزرو و شرايط رزرو شده صرفا به واچر ( تاييديه رزرو ) مستند خواهد بود و شرايطي غير از اين رسميت نخواهد شد در صورتي كه در تاييديه رزرو موارد درخواست شده شما ذكر نشده است فورا پيگيري نماييد.
15 ) قيمت اعلام شده با احتساب تمام عوارض , سرويسها و ماليات بر ارزش افزوده 9درصد محاسبه گرديده است و شما در هتل بابت رزرو خود هزينه اي پرداخت نخواهيد داشت.
16 ) تا زماني كه رزرو شما آماده پرداخت نشده باشد احتمال تغيير تخفيفهاي اعلام شده وجود دارد در حقيقت قيمت اعلام شده در تاييديه رزرو شما تازماني اعتبار دارد كه رزرو خود را قطعي نماييد در صورتي كه رزرو شما منقضي گردد احتمال تغيير قيمت مي باشد و ممكن است در صورت پيگيري مجدد قيمت تغيير نمايد.
17 ) ساير قوانين مطابق با قانون رزرو هتل ها در سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و مراجع مرتبط مي باشد.
18 ) ساير قوانين رزرواسيون اينترنتي مطابق با قانون تجارت الكترونيك جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
19) جهت آگاهي از شرايط و قوانين لغو رزرو كليك كنيد.
توجه : كساني كه به هر شكل دراين سامانه ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند ، اعم از ايجاد رزروهاي موقت متعدد يا تماسهاي تلفني و غيره ، با استناد به قانون تجارت الكترونيك و به عامليت پليس فتا ( پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات ) برخورد جدي صورت گرفته و مراتب جهت پيگيري به دستگاه قضايي ارجاع خواهد شد
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ستاره الماس هالي محفوظ مي باشد.