قوانین و مقررات
قوانين هتل هاي بين المللي :
قوانين رزرو :
صحت و سقم اطلاعات درج شده هتل ها و كليه اطلاعات و مشخصاتي كه از هتل و هتل آپارتمانها اعم از :
نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرويس، وجود صبحانه، براي اتاق ها، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و كليه امكانات و تجهيزاتي كه mehrbooking.com ، نمايش داده مي شود، عينا از شبكه هاي جهاني رزرو استخراج شده و بر روي سايت نمايش داده است، لذا كليه مسئوليت هاي مربوط به اطلاعات بر عهده هتل مورد نظر مي باشد.شما كاربر گرامي در صورت ايجاد كوچكترين شك و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روي سامانه رزرو مي توانيد، قبل از اقدام به رزرو هتل مربوطه، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد.و بر روي نام هتل كليك نماييد تا از طريق وب سايت خود هتل اطلاعات تكميلي را بدست آوريد يا با ايميل هتل مكاتبه نماييد
كليه رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي انجام شده با مسئوليت اين سامانه تعيين جا و نهايي گرديده اند ، ليكن در مواردي نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت ( اداري ) پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل اشتباهات هتل ، مشاهده خرابي و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلايل امنيتي در هتل بدليل همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز و يا كارمندان رزرواسيون هتل وجود خواهد داشت ، كه در اين موارد سعي مي گردد هتل ديگري در همان زمان براي مسافر تهيه شده و يا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در اين موارد مسافر حق هيچگونه اعتراضي به اين مركز را نخواهد داشت.
قوانين كنسلي هر هتل مربوط به قوانين رزرو همان هتل ميباشد و در هر رزرو متفاوت است. درصورت درخواست كنسلي ابتدا با مسول رزرو خود بابت هزينه كنسلي هماهنگ نماييد هر چند قوانين مربوطه كنسلي در بخش اطلاعات تكميلي هتل آمده است در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.
همراه داشتن اوراق شناسايي در زمان مراجعه به هتل الزامي است و سامانه رزرواسيون مهر هيچگونه مسئوليتي در اين مورد نخواهد داشت.
زمان تحويل و يا تخليه اتاق مطابق با قانون آن هتل مي باشد در صورت نياز به تحويل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و يا تخليه ديرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگي قبلي انجام پذيرد.
تمامي هماهنگي هاي قبلي جهت شرايط خاص بايد در واچر مسافر ( تاييديه رزرو ) ثبت گريده باشد در غير قابل قبول نخواهد بود.
رزرو پس از پرداخت كامل قطعي خواهد بود , مشكلات سيستم بانكي در پرداخت آنلاين بطوريكه وجه آن به حساب اين شركت واريز نگرديده باشد بعنوان رزرو قطعي منظور نخواهد شد كه اين موضوع حداكثر طي 24 ساعت كاري به اطلاع مسافر خواهد رسيد .
اين سامانه بدليل نسبي بودن خدمات هيچگونه مسئوليتي در قبال مواردي مانند استقبال در فرودگاه و راه آهن ، كيفيت اتاق ، كيفيت غذا و خدمات هتل و غيره را ندارد .
قطعي بودن رزرو و شرايط رزرو شده صرفا به واچر ( تاييديه رزرو ) مستند خواهد بود .
تا زماني كه رزرو شما آماده پرداخت نشده باشد احتمال تغيير تخفيفهاي اعلام شده وجود دارد تغيير نرخ ارز باعث مي گردد قيمت اتاق يك هتل در روزها يا ساعتهاي مختلف تغيير نمايد . بعد از انجام رزرواسيون و صدور رسيد، وب‌سايت تعهد مي‌كند كه هتل در آن تاريخ رزرو شده است؛ اما متضمن ارائه‌ي سرويس مناسب از طرف هتل به مسافر نخواهد بود. ارائه‌ي اطلاعات شخصي صحيح، نظير نام مطابق با نام مندرج در پاسپورت، تعداد مسافران، سن و... بر عهده‌ي كاربر مي‌باشد. مشكلات ناشي از ورود اطلاعات نادرست توسط كاربر، بر عهده‌ي وب‌سايت نخواهد بود ( لطفا نامها را به انگليسي وارد نماييد) اين رزرواسيون فقط در بر گيرنده‌ي رزرو هتل است و شامل مواردي چون حمل و نقل، پاركينگ، اجاره‌ي خودرو و... نيست؛ مگر آن كه قبلا هماهنگ شده باشد و اين موضوع در تاييديه رزرو چاپ گردد.. استفاده از امكاناتي نظير خوراكي و نوشيدني، سونا، جكوزي، استخر، اينترنت و... كه در قرارداد هتل ذكر نشده‌اند، هزينه‌ي اضافي در بر دارد. مسافر موظف است آن‌ها را مستقيماً به هتل پرداخت كند. اگر قرارداد توسط مسافر لغو شود،طبق توافق راجع به كسر هزينه كنسلي بازپرداخت آن تنها از طريق شماره‌ي حساب يا كارت بانكي كه پيش از اين توسط وي اعلام شده، خواهد بود. روند بازپرداخت وجه ممكن است تا يك هفته به طول انجامد. زمان ورود/خروج مسافر به/از هتل، در بخش اطلاعات هتل، بخش رزرواسيون و ايميل تاييد رزرواسيون ذكر شده و مسافر موظف است طبق آن زمان‌بندي عمل كند. در غير اين‌صورت، هزينه‌ي آن بر عهده‌ي مشتري بوده و از تعهدات اين سامانه خارج است. با انجام رزرواسيون در اين وب‌سايت، شما با هتلي كه در آن اتاق رزرو كرده‌ايد؛ قراردادي قانوني مي‌بنديد. در اين قرارداد، ما تنها نقش واسطه را ايفا مي‌كنيم: اطلاعات رزرواسيون شما را براي هتل فرستاده و اي‌ميل تاييديه را از طرف هتل براي شما ارسال مي‌داريم. ساير قوانين رزرواسيون اينترنتي مطابق با قانون تجارت الكترونيك جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
توجه : كساني كه به هر شكل در سامانه رزرو ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند ، اعم از ايجاد رزروهاي موقت متعدد يا تماسهاي تلفني و غيره ، با استناد به قانون تجارت الكترونيك و به عامليت پليس فتا ( پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات ) برخورد جدي صورت گرفته و مراتب جهت پيگيري به دستگاه قضايي ارجاع خواهد شد
امكان سفر به خارج از كشور و يا ممنوعيت خروج ارتباطي به سامانه رزرو ندارد و اين سامانه صرفا اقدام به رزرو مي نمايد با توجه به اينكه رزرو از طريق شبكه هاي جهاني و بصورت آنلاين انجام مي پذيرد در صورتي كه پس از رزرو متوجه شديد ممنوع الخروج هستيد و يا امكان سفر نداريد مطابق با شرايط كنسلي (كه معمولا 100 % خسارت مي باشد) با شما برخورد خواهد شد حتي درخواست كنسلي شما دقايقي پس از رزرو انجام گيرد با توجه به اينكه رزرو شما از طريق شبكه هاي جهاني و بصورت آنلاين انجام مي پذيرد كنسلي و يا تغيير هتل با شرايط كنسلي ( كه معمولا 100% خسارت مي باشد) امكان پذير است لذا اشتباه دليلي بر امكان كنسلي يا تغيير هتل نخواهد بود.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ستاره الماس هالي محفوظ مي باشد.