معرفی خدمات - صدور بلیط پرواز به سراسر جهان
نرخ تقریبی برخی از مسیر ها
  • تهران-دبی با امارات:1،500،000 ت
  • تهران-مونیخ با ترکیش:1،200،000 ت
  • تهران-پاریس با ایران ایر:1،000،000 ت
معرفي :
هالی ، خرید اینترنتی بلیط نزدیک به 1000 شرکت هواپیمایی و 200 هزار هتل
  • از هر نقطه دنیا به هر نقطه دنیا ، از هر نقطه ایران به هر نقطه ایران
  • رزرو و صدور کاملا آنلاین
  • سیستم رزرویشن هالی متصل به صدها سیستم در ایران و سراسر جهان می باشد و کلیه فرایند رزرو و صدور بصورت اتوماتیک و بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شما صورت می پذیرد و در اکثر موارد بلافاصله بلیط خود را دانلود خواهید نمود
مسبر ها :
آژانس هالی تراول با داشتن نمایندگی از تمامی شرکت های هوایی معتبر جهانی و ایرانی، قابلیت ارائه خدمات رزرو بلیط های انفرادی و گروهی را بر روی آنها دارد. کانتر های ما از طریق سیستم ها و پنل های اختصاصی آنها می توانند در اسرع وقت نسبت به رزرو و صدور بلیط های هوایی مسافران اقدامات لازم را انجام دهند.
همچنین مجموعه هالی تراول با مجهز بودن به سیستم های بین المللی روز، امکان رزرو و صدور بلیط پرواز های داخلی دیگر کشور ها و مقاصد را دارد. با بهره بردن از این امکان مسافران، شرکت ها و گروه ها دیگر نگران نبود بلیط های داخلی دیگر کشور ها و یا معطلی در فرودگاه های آنها نخواهند بود.
خدمات آنلاین و لحظه ای:
با توجه به پیشرفت های سریع فناوری در صنعت گردشگری بین المللی و رشد سریع آن در کشور، آژانس هالی تراول نیز ضرورت تحقیق و توسعه این گونه خدمات را احساس کرد. با همکاری متخصصین برنامه نویسی و توافقات صورت گرفته با کارگزار های بزرگ خدمات هوایی، آژانس هالی تراول توانسته است سامانه رزرواسیون لحظه ای بلیط های هواپیمایی اعم از خارجی، داخل کشور و سایر کشور ها را اجرا نماید تا مسافران بتنوانند در هر لحظه از روز به جستجو، رزرو و حتی صدور بلیط هوایی خود اقدام نمایند. این سامانه متصل به شبکه بانکی شتاب می باشد تا به راحتی و بدون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی، بتوانید برای پرواز به تمامی مقاصد دنیا در راحتی منزل و یا محل کار خود اقدام نمایید.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ستاره الماس هالي محفوظ مي باشد.